اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود خشونت سیاسی 24 ص

 فرمت فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ

 


  قسمتی از محتوای متن 

تعداد صفحات : 24 صفحه

 پيشگفتار خشونت در جهان امروز مفهومي رايج  و آشناست؛ مفهومي كه بي درنگ تصاوير بي شماري را در ذهن تداعي مي كند.
در جهاني كه مهم ترين خصوصيت آن، محوري شدن ارتباطات و نقش فزايندة رسانه هاي گروهي است، كمتر مي توان به سراغ رسانه اي اعم از كتاب، نشريه، تلويزيون، سينما و .
.
.
رفت و دير يا زود با شكلي از اشكال خشونت روبرو نشد.
خشونت به عنوان بارزترين بازتاب جهان بيروني، جايگاه برجسته اي در رسانه ها يافته و خود را به عنصري ثابت و متداوم در آنها تبديل كرده است به نحوي كه شايد بتوان ادعا كرد يكي از تناقض هاي آشكار در تمدن كنوني آن است كه از يك سو خشونت را به صورت موضوعي "جذاب" و در واقع "دلپذير" در آورده است كه "تماشاچيان" زيادي را به سوي  خود جلب مي كند و از سوي ديگر در گفتارهاي رسمي و غير رسمي خود همان خشونت را پديده اي "زشت" و قابل نكوهش مي شمارد.
وجود اين تناقض خود سال هاست مورد بحث صاحبنظران سياسي و اجتماعي بوده است.
دليل، گاه در غرايز عميق روحية انساني جستجو شده است و گاه در الزامات زندگي اجتماعي انسان امروزي.
با اين حال بايد توجه داشت كه مكان برجستة خشونت در عصر حاضر تا اندازة زيادي حاصل پيشينة تاريخي  كهني است كه ريشه هاي آن را مي توان نه فقط در تفكر باستاني بلكه در شيوه هاي زندگاني و تحول آنها در طول قرون گذشته بازيافت.
مفهوم خشونت خشونت مفهومي گسترده دارد و به سختي مي توان آن را صرفا در يك بعد تعريف كرد.
براي نمونه اگر تنها مفهوم فيزيكي يا طبيعي خشونت را در نظر داشته باشيم آن را مي توانيم نوعي قدرت يا زور تعريف كنيم كه با تحميل خود به ساير پديده ها اعم از پديده هاي انساني و غير انساني حدود قدرت آن پديده ها را مشخص مي كند.
در مورد انسان محدود شدن قدرت به معني محدود شدن ميل، اراده و آزادي اوست.
براي مثال اگر فردي خواسته باشد وزنه اي را كه بيش از اندازه براي او سنگين است از زمين بردارد، دردي كه بر ماهيچه ها و استخوانهاي او وارد مي آيد، به صورت خشونتي فيزيكي، محدودة اراده و ميل او را به وي گوشزد مي كند.
خشونت و قدرت در اينجا با يكديگر مترادف هستند با اين تفاوت كه خشونت نوعي قدرت است كه هدفي خاص را تعقيب مي كند و آن مشخص كردن مرزها و جلوگيري از اعمال يك قدرت ديگر است.
در هميپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
82_812185_9749.zip15.4k