اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

دانلود پاورپوینت پروژه دستگاه رینگ جا زنی خودروهای سنگین

دانلود پاورپوینت پروژه دستگاه رینگ جا زنی خودروهای سنگین

 قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت : 


تعداد اسلاید : 15 اسلاید

کلیات :1 ) توصیف واضحی از مسأله طراحی «چه مشکلی را حل می کند» : در
صنعت امروز کاریدی و فیزیکی هیچ جایی ندارد و تا جایی که امکان پذیر است مسئله ذکر گردیده می بایست مرتفع شود. در صنعت خودروسازی ما که صنعت غیربومی می باشد و اساس و پایه آن مونتاژ کاری می باشد. لذا هیچ حرفی در راستای تکنولوژی صنعت خودرو که زائیده این مرز و بوم باشد نداریم. به غیر از مسائلی که در دست خودروسازان اصلی از جمله کار فیزیکی ویدی چیزی به صنعت خودروسازی ما صادر نکرده است. لذا جبر به انتخاب در بالا بردن تکنولوژی مونتاژ در صنعت ما باقی نمانده است. چون هیچ گاه در عمل و اجرا ما در مرکز تحقیقات مهندسی پیش رفتی در راستای ساخت قطعه کاملاً بومی (رینگ و پیستون و گاردون و ...) انجام نشده است و اگر کارهایی شده کاملاً کپی می باشد.
پروژه موردنظر انجام شده از مهم ترین پروژه های مونتاژ خودروهایی سنگین می باشد. به دلیل (بالا بردن حفاظت و ایمنی و کم کردن نیروی انسانی) و ارتقاء کیفیت که این امر برای اولین بار در شرکت های خودروسازی سنگین انجام شده و مطلقاً ایده از این گروه بوده و اجرای آن نیز توسط یکی از دانشجویان «حمید جان بزرگی به دلیل شاغل بودن در شرکت سایپا دیزل» انجام شد.
2 ) نیازهایی که باید دیده شود :
از جمله نیازهایی که می بایست دیده شود : 1 ) تقلیل نیروی انسانی؛ 2 ) لحاظ کردن مسائل ایمنی که مهم ترین موضوع در صنعت؛ 3 ) همچنین بالا بردن کیفیت باشد.

در مورد ایده های مختلفی که این نیازها را مرتفع کند : راجب مرتفع کردن این نیازها یا مشکلات به وجود آمده، در این روش (سیستم چرخ ماشین های سنیگن که شامل، لاستیک، رینگ، بچه رینگ) کارهای مختلفی از طرف خودروسازان اصلی و طراحانشان انجام شده.
مثل سه تیکه کردن بچه رینگ، سیستم تیوپ لس (حذف تیوپ و جهت رفع پنجری و باز کردن مکرر لاستیک) ولی مشکل اینجاست که در حدود 90% از چرخ های تولیدی به روش سیستم قدیم (رینگ، بچه رینگ) انجام می شود :
4 ) توضیح دهید که چرا این ایده را انتخاب کرده اید : در اینجا همان گونه که ذکر کردیم به حداقل رساندن نیروی انسانی و بالابردن کیفیت و همچنین در نظر داشتن ایمنی از مسائل مهمی بوده که باعث به وجود آمدن این ایده در ذهن شده است. 

 

فرمت فایل : پاورپوینتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file0_2041121_7448.zip803k